Izskanējis Gada noslēguma koncerts
28. maijs, 2026 pl. 18:41,
Nav komentāru
26. maija pievakarē Limbažu kultūras nama zālē satikās audzēkņi, skolotāji, viņu ģimenes un draugi, lai svinētu mācību gada noslēgumu. Mākslas nodaļas audzēkņi un pedagogi bija parūpējušies par izteiksmīgu skatuves noformējumu, savukārt Mūzikas nodaļas audzēkņi sniedza koncertu, kurā dzirdējām mācību gadā apgūtā repertuāra spilgtākos priekšnesumus.Skolas direktors Aivars Tomiņš konkursu , izstāžu un koncertu aktīvākajiem dalībniekiem pasniedza Pateicības. Tās saņēma arī tie audzēkņi, kuru sekmes mācību gada vērtējumā bija 8 balles un augstāk.
Paldies visiem par ieguldīto darbu visa mācību gada garumā! Dodamies vasarā!
Vairāk koncerta foto šeit>>