Akordeona nodaļas koncerts
28. maijs, 2026 pl. 18:18,
Nav komentāru
Š.g. 25. maijā notika Akordeona nodaļas audzēkņu koncerts. Koncertā uzstājās visi audzēkņi gan solo, gan dueta priekšnesumos. Koncertu noslēdza akordeonistu orķestris. Paldies skolotājām Indrai Rudzītei, Natālijai Meļņikovičai un Vitai Fiļipovai par ieguldīto darbu!Koncerta foto šeit>>